Bezpieczeństwo przesyłek

Nasza firma to 28 lat doświadczenie w sprzedaży płytek ceramicznych, działamy na rynku od 1993 roku.Wypracowane standardy pakowania wykorzystujemy w naszym sklepie internetowym wybierzplytki.pl.

Na terenie kraju zamówienie wysyłane jest na palecie sprawdzonymi i zaufanymi firmami kurierskimi: JAS-FBG www.jasfbg.com.pl oraz DB Schenker lub innymi i transportem własnym sklepu.

Wszystkie produkty zapakowane na paletę owijane są folią stretch, taśmą klejącą oraz zapinane spinkami z tworzywa. Spakowany w ten sposób towar jest w pełni przygotowany do transportu.


Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przesyłka dotarła do Państwa w nienaruszonym stanie.

Bardzo prosimy sprawdzić, czy towar na palecie nie nosi uszkodzeń zewnętrznych. W przypadku wykrycia uszkodzeń należy sporządzić protokół szkody z kurierem.

Po przyjęciu dostawy mają Państwo 24h na sprawdzenie zawartości palety z płytkami. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń wewnątrz przesyłki lub niezgodności towaru z umową należy wezwać kuriera ponownie, (zadzwonić pod numer podany na liście przewozowym i zażądać przyjazdu kierowcy) w celu spisania protokołu oraz skontaktować się z obsługą sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl