Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Państwo zamówienia wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Państwo będziecie na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

 

Czas realizacji zamowienia = przybliżony czas na skompletowanie zamówienia
czas dostawy.
 

 

 Dostępność produktów.

Przed dokonaniem zakupu zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności i terminu dostawy towaru.

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas na skompletowanie ( w dniach ). W większości przypadków posiadamy towar na magazynie (ok. 70% płytek) i możemy wysłać przesyłkę nawet następnego dnia od zamówienia.


Przy zamawianiu kilku produktów, liczy się najdłuższy z czasów skompletowania. Spowodowane jest to faktem, iż wszystkie zamówione produkty nadajemy w jednej przesyłce. W wyjątkowych przypadkach, istnieje możliwość podzielenia zamówienia i wcześniejszej wysyłki części towaru. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny z naszym działem obsługi klienta +48 603 749 227.

W przypadku towaru „1-4 dni", towar posiadamy zazwyczaj w magazynach i czas określony na przygotowanie jest czasem maksymalnym. Zdarzyć się jednak może iż w danym momencie zapasy w naszym magazynie lub u producenta, wyczerpią się, wtedy klient powiadamiany jest o nowym możliwym terminie realizacji.

W przypadku towaru „4-10 dni", asortyment jest sprowadzany i kompletujemy go w momencie złożenia zamówienia.

W przypadku towarów "na zamówienie", termin dostawy jest ustalany indywidualnie z klientem drogą telefoniczną i mailową.

 

Forma  dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

(Dostawa, Pon.- Pt. w godzinach 8 do 16)

Mimo iż, korzystamy z najlepszych kurierów zdarzyć się może iż z przyczyn od nas niezależnych towar dotrze do klienta w terminie dłuższym niż 24h.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl